КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ПРИБИРАННЯ ХІМЧИСТКА
МИТТЯ ВІКОН ТА ПОВЕРХОНЬ

Контакти підприємства:

067-419-23-00


Прибирання під'їздів у Львові: правильне рішення для підтримки чистоти будинку


Прибирання під'їздів у Львові

Кожного дня мешканці мимоволі приносять через під’їзд сміття й пил до квартир. Деякі під'їзди виглядають зовсім не ідеально. Якщо ви цінуєте власне здоров'я й хочете жити в чистоті, варто скористатися послугою прибирання під'їздів у Львові від компанії «Клін Комплект Львів».


Які основні види прибирання під'їзду у Львові ми виконуємо

Перелік робіт у багатоквартирному будинку складається з наступного спектра послуг.

Щоденне сухе й вологе прибирання

  • Миються сходові майданчики, бильця сходів, двері, поштові скриньки, плінтуси й панелі, стелі та підлоги.

  • Здійснюється вологе прибирання радіаторів і підвіконь.

  • Миття підлоги в кабіні ліфта, прибирання біля сміттєпроводу.

  • Миття всіх скляних поверхонь, вікон, плафонів.

  • Виводяться забруднення.

Вологе прибирання під’їзду: переваги

Видалення бруду вологим прибиранням, що накопичується в місцях з утрудненим доступом, створює сприятливий фон для здоров'я.

Порядок після ремонту

Прибирання під'їздів у Львові після ремонту передбачає комплексне прибирання, ретельне миття поверхонь, видалення плям від шпаклівки, силікону, цементу, фарби, побілки.

Генеральне прибирання

Генеральне прибирання під’їздів у Львові передбачає ретельне очищення від повсякденних забруднень усіх поверхонь, повертає комфортні санітарні умови.

Співпраця з ОСББ

Виключно постійне прибирання здатне забезпечити високий рівень чистоти у під’їзді. Звичайно, всі послуги містяться у квартплаті мешканців. Для організації прибирання під’їздів у Львові на належному рівні пропонуємо співпрацю з керуючими компаніями або ОСББ.

Одноразове й контрактне прибирання під’їзду

З нашими менеджерами ви можете погодити зручний для вас вид прибирання. Перелік робіт складається індивідуально, закріплюється в угоді. Стандартний комплекс може доповнюватися. Ціни на прибирання під’їздів від 10 грн./кв. м.

Послуги прибирання під'їздів у Львові в останні роки мають великий попит. Багато мешканців хочуть, заходячи в будинок, опинятися в прибраному приміщенні. Ми із задоволенням допоможемо вам у розв’язанні цієї проблеми. Величезний досвід, солідна матеріальна база й навчений персонал дозволяють нам працювати якісно й за вигідними для вас цінами.