КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ПРИБИРАННЯ ХІМЧИСТКА
МИТТЯ ВІКОН ТА ПОВЕРХОНЬ

Контакти підприємства:

067-419-23-00


Миття вікон у Львові

Послуга миття вікон однаково затребувана нашими приватними клієнтами і юридичними особами. У багатьох сучасних квартирах і офісах скління може становити значну площу, і самостійне ретельне миття вікон часто не представляється можливим або є вкрай трудомістким, інколи навіть небезпечним заняттям. Крім того, професійне миття вікон дозволить заощадити час і сили.

Миття вікон вважається одним з найбільш важливих етапів прибирання, оскільки вікно – це, як відомо, обличчя вашого будинку. Квартира або приватний котедж із брудним склом або рамами завжди будуть здаватися неохайними.

Допомога професіоналів в митті вікон необхідна й після ремонту або в'їзду у новобудову. Спроби видалити краплі будівельного розчину, фарби й герметика зі скла, рами або не принесуть бажаного результату, або можуть призвести до пошкодження склопакета й декоративних поверхонь рами.

Послуги миття вікон

  • Миття пластикових і дерев'яних віконних блоків.

  • Миття вікон і балконів з панорамним склінням з внутрішньої й зовнішньої сторін.

  • Миття зовнішніх поверхонь вікон в будівлях з суцільним склінням.

Крім миття самого скла, в послугу входить і чистка рами, укосів або карнизів. Миття вікон із застосуванням професійних інструментів і мийних засобів забезпечує максимальну ефективність і виключає можливість механічного або хімічного пошкодження поверхні, що очищається.

Миття вікон - до і після


ДО

Вікна до миття львів, помити вікна у львові

ПІСЛЯ

Вікна після миття львів, помити вікна у львові

ДО

Вікна до миття львів, помити вікна у львові

ПІСЛЯ

Вікна після миття львів, помити вікна у львові

ДО

Замовити миття вікон у львові

ПІСЛЯ

Замовити миття вікон у львові

Миття вікон - ціни


Вид послуг

Ціна, грн

Миття вікон до 3 м²

8

Миття вікон після ремонту м²

15-30

Миття вітрин м²

8

Миття фасадів м²

10

Замовити миття вікон у Львові:

067-419-23-00

Ціна миття вікон працівниками компанії «Клін Комплект Львів» доступна кожному. При оформленні замовлення будуть враховані всі побажання клієнта, так що не доведеться переплачувати за неактуальні для вас послуги. Для постійних клієнтів компанії діють вигідні акції та спеціальні пропозиції.

Переваги миття вікон від «Клін Комплект Львів»

  • Не боїмося висоти. Потрібне висотне миття вікон на 10-му поверсі? На 15-му? Легко! Наші фахівці працюють на будь-якій висоті з однаковою майстерністю й акуратністю.

  • Мийка вітрин. Брудні вітрини відштовхують покупців і представляють товар у поганому світлі. Миття вікон вітрин дозволить підтримувати чистоту скел у вашому магазині.

  • Технології охайної та ефективної чистки. Мийка вікон і вітрин здійснюється за допомогою професійного клінінгового обладнання й засобів для чищення. За необхідності використовуються екологічні засоби з гіпоалергенними мийними компонентами.

  • Будь-які типи рам, а також миття вікон балконів і лоджій.

  • У комплексі. Замовити мийку вікон можна окремо або в комплексі з іншими послугами – миття вікон після ремонту, мийка вікон при прибиранні квартир, після переїзду.

  • Вільний час з користю для себе. Поки ми працюємо, ви відпочиваєте. Відвідайте салон краси, зустріньтеся з подругами, проведіть час з дітьми. Викиньте з голови думки про прибирання! Менеджер попередить вас про час закінчення прибирання. Вам залишиться лише прийти й прийняти роботу!

Не варто ризикувати життям і здоров'ям, намагаючись помити вікна самостійно, скористайтеся послугами професіоналів. Замовити миття вікон у Львові недорого в офісному приміщенні або житловому будинку ви можете, зв'язавшись з нашим менеджером.