КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ

Завжди високий результат

+38 066 9590802

ПН-ПТ: 9.00 - 20:00

Додаткові послуги клінінгу у Львові

За зовнішнім виглядом території навколо будівлі складається враження про компанію або власника житла. Доглянута територія, яка прилягає до будівель – це ознака успішності. Але прибирання прибудинкової території забирає чимало часу й сил, адже має здійснюватися регулярно.

Благоустрій та озеленення території з часом може зійти нанівець, якщо не приділяти належну увагу саду, клумбам, газонам. Неочищений ставок або місцями пошкоджений газон, засохлі квіти в клумбах або горщиках, сміття, пожовкле листя, засохлі дерева залишають після себе не найприємніші враження.

Отже, прибирання прибудинкової території - це важливий аспект підтримки чистоти й порядку, проте самостійно займатися цим не хочеться, адже й крім цього є багато справ. Та й навіщо витрачати свій час на прибиральні роботи, якщо можна скористатися послугами професіоналів? Наша клінінгова компанія «Клін Комплект Львів» виконує весь спектр робіт з прибирання ручним способом і механізованим за допомогою спецтехніки.

Послуги прибирання прибудинкової території

 • Облаштування ділянки й підтримка ландшафтного дизайну у належному стані.

 • Кошення газонів передбачає не тільки стрижку трави, а й вивезення скошеної маси, полив газону, додаткове досівання трави у разі потреби.

 • Підрізка кущів та дерев для охайного вигляду.

 • Догляд за клумбами й іншими зеленими насадженнями.

 • Догляд за штучними водоймами, фонтанами.

 • Вивіз будівельного та іншого сміття.

 • Прибирання снігу у зимовий період з використанням спеціальної техніки й реагентів.

Ми здійснюємо прибирання прибудинкової території на різних об'єктах: житлові й адміністративні будівлі, котеджі, промислові об'єкти, комерційні підприємства. Часто установа або компанія не мають великого штату працівників і техніки для прибирання території. У такому випадку можна укласти з нами договір на послуги з прибирання прибудинкової території.

Чому послугу з прибирання території слід замовляти у нас?

 • Компанія «Клін Комплект Львів» виконує прибирання прибудинкової території із застосуванням спеціальної техніки, тому оброблення великих територій здійснюється у найкоротші терміни.

 • У нас можна оформити замовлення на прибирання території як разову послугу, або ж підписати договір на тривалу співпрацю, як з приватними особами, так і з великими підприємствами.

 • Якість роботи й комплексний підхід – гарантія компанії, адже ми працюємо у найкоротші терміни й в будь-яку пору року.

Крім того, прилеглими територіями офісів, як правило, можуть бути пішохідні зони, автомобільні стоянки, паркові зони, ігрові майданчики і т. п. Будь-яка прилегла територія має виглядати естетично, адже від цього залежатиме імідж вашої компанії. Ми готові надати також додаткові послуги з прибирання прибудинкової території:

 • Чистка асфальтового покриття й тротуарів за допомогою спецтехніки та хімічних розчинів.

 • Миття фасадів будівель, зливних решіток і жолобів.

Ціни на додаткові клінінгові послуги

Вид послуг

Ціна, грн

Чистка твердих поверхонь за м²

від 7

Чистка плитки за м²

8

Чистка мармуру за м²

20

Чистка бруківки за м²

від 10

Ландшафтні роботи

договірна

Кошення газонів

договірна

Підрізка кущів і дерев

договірна

Вивіз сміття

договірна

Як правило, ціни прибирання складаються з декількох факторів - це побажання клієнта, тип виконуваної роботи, періодичність, використання технічних засобів і хімікатів, кліматичні умови, характер ландшафту й т. п. Тому намагаємося застосовувати індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, надаючи суттєві знижки та високоякісний сервіс.

Замовити клінінг у Львові: