КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ

Завжди високий результат

+38 066 9590802

ПН-ПТ: 9.00 - 20:00

Хімчистка килимів у Львові

Хімчистка килимів ціни львів

Хімчистка килимів у Львові вдома чи в офісі – це окрема послуга або може бути надана в рамках комплексного прибирання приміщення. Це зручно й швидко, а результат незмінно радує клієнтів. Якщо килим втратив насиченість кольорів і ввібрав неприємні запахи, повернути йому первісний стан можна за допомогою хімічної чистки.

Послуги чистки килимів

  • чистка екстракторним методом

  • хімчистка килимів всіх типів професійним пилососом

  • чистка методом шампунювання

  • ручна глибока чистка за допомогою плямовивідників для видалення бруду й застарілих плям.

Хімчистка килимів здійснюється безпосередньо на території замовника клінінгових послуг. Для чищення використовується спеціальне обладнання. Спочатку виконується експертна оцінка типу килимового покриття, розрахунок складу й концентрації мийного розчину.

Наш працівник визначить, з якого матеріалу створено килимове покриття, підбере оптимальний чистячий засіб і режим, при якому необхідно проводити чистку килима – це може бути чищення гарячою рідиною, теплою чи холодною водою. В залежності від типу та інтенсивності забруднення, а також матеріалу килима, обирається раціональний метод чистки килимів.

Первинна чистка килима

Передбачає сухе прибирання килимової поверхні, щоб усунути наявні на ворсу забруднення.

Екстракторний метод

Найбільш простий і ефективний метод чистки килимів. На першому етапі професійним пилососом видаляється пил і сипучий бруд. Далі гарячий розчин мийного засобу наноситься на покриття під високим тиском у вигляді дрібнодисперсного спрею, що дозволяє активним речовинам проникати максимально глибоко до самої основи килима, не перезволожуючи при цьому ворс.

На другому етапі мийна речовина разом з розчиненим забрудненням повністю видаляється потужним вакуумним пилососом. У більшості випадків цього достатньо, але за необхідності здійснюється додаткова обробка шампунем і чистка роторно-дисковою машиною. На завершення чистки килима для гарантованого видалення залишків мийних засобів виконується промивка чистою водою й повне осушення.

Сушка килимової поверхні

Після проведення хімчистки килим підсихає протягом 4-6 годин. Сушка відбувається природним способом, щоб ворс килима не просів і не спресувався.

Хімчистка килимів - до і після

ДО

Хімчистка килима ціна у львові

ПІСЛЯ

Хімчистка килимів ціни у львові

ДО

Хімчистка килима ціна у львові

ПІСЛЯ

Хімчистка килимів ціни у львові

Ціни на хімчистку килимів

Вид послуг

Ціна, грн

Чистка килимів за м²

від 55

Замовити хімчистку килима у Львові:

Звертаємо увагу – в залежності від ступеня забруднення ціна чистки килимів може варіювати, тому точну вартість послуги хімчистки килима вам назве фахівець при попередньому огляді.

Гарантії

Чудовий результат чистки килимів можливий завдяки застосуванню нашими клінерами найсучасніших технологій і спеціальних шампунів. Органічні й хімічні забруднення, складні плями від соків і кави вдається видалити без сліду. При цьому структура ворсу не порушується, килим зберігає початковий вигляд і м'якість.