КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ

Завжди високий результат

+38 066 9590802

ПН-ПТ: 9.00 - 20:00

Хімчистка матраців Львів

Хімчистка матраців ціни львів

Плями, неприємний запах, пил – все це не тільки псує зовнішній вигляд матраца, а сприяє розмноженню хвороботворних мікроорганізмів, які провокують різні захворювання.

У мережі є багато порад, як вивести плями різних типів з матрацу. Можливо, деякі забруднення ви і виведете, і виріб ззовні буде виглядати краще. Але не забувайте про бруд всередині. Хімчистка матраців у Львові дозволить отримати найкращий результат, адже сучасна техніка допомагає позбутися бруду і всередині матраца. Послуга підходить для різних матраців, дозволяє повернути бездоганну чистоту та позбутися навіть дуже серйозних забруднень.

Які матраци ми чистимо

Незалежно від типу, розмірів і наповнювача, матрац з часом забруднюється і ззовні, і зсередини. Професійна хімчистка матраца у Львові підходить для різних матраців: ортопедичних, пружинних, безпружинних. Послуга зекономить гроші і час, поверне привабливий вигляд синтетичним, напівсинтетичним і натуральним виробам. Сучасне обладнання, безпечні гіпоалергенні засоби та професійний підхід – секрет успіху простий.

Плями від їжі напоїв, крові, медичних засобів – професійна хімчистка поверне матрацу привабливий вигляд. Працівники клінінгової служби визначать тип забруднення та підберуть відповідний засіб для чищення. При цьому обов’язково враховують властивості наповнювача матраца і тканини.

Як виконується хімчистка: етапи робіт

Професійна хімчистка матраців на дому передбачає кілька етапів:

  • Фахівці приїжджають зі всім інвентарем та обладнанням в обумовлений час.

  • Спочатку виконують суху вакуумну чистку, яка дозволяє позбутися бруду ззовні та вибити пил до 40 см зсередини.

  • На поверхню матрацу наносять спеціальний чистячий засіб, який усуває плями, запахи і розводи.

  • Вологе чищення з використанням екстракторної очищувальної машини.

  • На всю поверхню наносять спеціальний захисний засіб.

Хімчистка матраца у львові якісно і недорого

Професійна хімчистка матраца дозволяє позбутися не тільки пилу і бруду, який накопичився навіть у важкодоступних місцях, а й пилових кліщів, бактерій, різних неприємних запахів. Отримати такий результат в домашніх умовах практично неможливо.

Після хімчистки проводять комплексну антибактеріальну обробку поверхні матраца. Як і хімчистка дивана, послуга підвищує зносостійкість та продовжує термін служби виробу.

Хімчистка матраців - до і після

ДО

Хімчистка матраца ціна у львові

ПІСЛЯ

Хімчистка матраців ціни у львові

Ціни на хімчистку матраців у Львові

Розміри дивана, тип забруднення - ціна хімчистки матраца залежить від різних факторів. Менеджер клінінгової компанії підрахує вартість чистки матраців заздалегідь. Ціна є фіксована, і після чистки не змінюється.

Зрештою, чистка матраца - універсальна і дуже зручна послуга, яка допоможе зекономити ваші сили, час і кошти. Адже набагато простіше довірити справу професіоналам, ніж самостійно чистити матрац.

Вид послуг

Ціна, грн

Матрац 1-спальний

від 550

Матрац 2-спальний

від 750

Замовити хімчистку матраца у Львові:

Переваги хімчистки матраців на дому у Львові

Послуга має низку переваг:

  • Зручність. Як і хімчистка меблів, чистка матраців відбувається у вас вдома, у зручний для вас час. Вам не потрібно нікуди везти матрац.

  • Оперативність. Матрац можна використовувати того ж дня: якщо чистка замовлена на ранок, то ввечері ним можна спокійно користуватися.

  • Безпека для здоров’я. Під час роботи використовують гіпоалергенні і абсолютно безпечні засоби, які мають сертифікати якості. Ви можете бути за спокійні за маленьких дітей і домашніх улюбленців.

  • Універсальність. Так, хімчистка матраців на дому підходить для матраців з різними наповнювачами та різних розмірів.

Скільки часу потрібно на хімчистку матраца

Зазвичай чистка матраців на дому триває 1 -1,5 години. Але все залежить від площі матраца, ступеня забруднення. Після цього матрац сохне 7-8 годин.

Де замовити хімчистку матраца у Львові

 

Якщо вас цікавить хімчистка матраца вдома, обирайте компанію, яка пропонує європейський рівень обслуговування, всі замовлення виконує швидко і якісно, в штаті працюють кваліфіковані спеціалісти, які мають потужне сучасне обладнання та використовують високоякісні засоби. Зверніться до менеджерів, які розкажуть, скільки коштує хімчистка матраца.

Який результат отримаєте

Чистий матрац, без плям, неприємного запаху – ось результат, який ви отримаєте. Регулярна професійна чистка матраца вдома дозволяє не тільки позбутися пилу і різних забруднень, а й запобігає появі різних паразитів та продовжує термін експлуатації виробу.

А ціни на хімчистку матраців у Львові приємно здивують.

Користуватися матрацом після хімчистки – справжнє задоволення!