КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ПРИБИРАННЯ ХІМЧИСТКА
МИТТЯ ВІКОН ТА ПОВЕРХОНЬ

Контакти підприємства:

067-419-23-00


Генеральне прибирання

Генеральне прибирання потрібне, щоб навіть у кутку або за батареєю було чисто.

Ви весело провели свято, здійснили переїзд у нову квартиру чи офіс або у вашому домі давно не прибирались. Можливо, ви вселилися у наймане житло, а там бруд від попередніх мешканців чи, навпаки, необхідно привести приміщення у кращий стан перед здачею. Отже, вам просто необхідне генеральне прибирання!

Ця процедура не може бути відкладена на потім. Проте якщо у вас немає часу на генеральне прибирання чи це не входить у ваші подальші плани, або ж ви не маєте необхідного обладнання, засобів, бажань і навичок, а чистота приміщень – необхідна особливість, то вам, безсумнівно, варто звернутися за допомогою у нашу компанію «Клін Комплект Львів».

Генеральне прибирання - відповідальний захід

Ця процедура відрізняється суттєвими відмінностями від звичайного прибирання, яке має підтримуючий характер. Генеральне прибирання проводяться не тільки з метою наведення зовнішнього порядку, а для повного ретельного прибирання усіх приміщень, включаючи важкодоступні місця, до яких зазвичай не доходять руки:

 • сухе й вологе прибирання абсолютно усіх поверхонь в кімнатах, кухні, санвузлі, ванні;

 • миття меблів зовні й всередині;

 • миття стін і підлоги за шафами;

 • чищення м’яких меблів;

 • хімічна чистка килимових покриттів;

 • видалення пилу й забруднень з побутових приладів;

 • миття скляних поверхонь, дзеркал, вікон;

 • чистка й дезінфекція сантехніки;

 • видалення складних забруднень у душових кабінах, ванні;

 • миття кахельної плитки від стелі до підлоги;

 • винос різного сміття.

Під час генерального прибирання квартири використовуються виключно якісні й безпечні для здоров'я людини чистячи засоби та сучасне обладнання.

Замовити генеральне прибирання квартири у нас - означає отримати повний спектр послуг.

Ціни на послуги генерального прибирання


Вид послуг

Ціна, грн

Миття кахеля м²

від 15

Чистка та дезінфекція сантехніки шт

від 10

Видалення плям, жуйок шт

від 8

Чищення мяких меблі місце

90

Чищення килимових покриттів м²

90

Прибирання всіх поверхонь м²

від 15

Замовити генеральне прибирання у Львові:

067-419-23-00

Ми надаємо професійні послуги з генерального прибирання квартир, будинків, офісів недорого у Львові і Львівській області. Скориставшись нашими послугами, ви зрозумієте, що створення чистої, затишної й комфортної атмосфери не займе багато часу, а усі роботи будуть виконані на найвищому рівні якості.

Оплата проводиться відразу після закінчення всіх робіт, як тільки ви оціните результат. Така специфіка роботи дозволяє нам досягти високої якості прибирання й оптимального взаєморозуміння з клієнтами. Вартість послуги генерального прибирання не міняється у процесі або в кінці роботи.

Гарантії генерального прибирання

Після закінчення генерального прибирання ви оціните не тільки максимальну економію часу, грошових коштів, а й 100% результат чистоти й блиску у приміщеннях. Ми уважно розглядаємо ваші вимоги, усі варіанти додаткових послуг за вимогами замовника.

Гарантуємо вам, що після проведення робіт усі приміщення сяятимуть від блиску, будуть радувати прекрасним зовнішнім виглядом і вас, і ваших гостей.

Замовити генеральне прибирання квартири в «Клін Комплект Львів» можна у будь-який час. Крім цього ви можете скористатися консультацією наших менеджерів, які нададуть відповідь на всі ваші питання, що стосуються генерального прибирання квартир.

Скоро буде зовсім чисто!